خانه وبلاگ ویپ برای چه به ویپ نیاز داریم؟

برای چه به ویپ نیاز داریم؟

برای موسسه خوود چه نیازی  به ویپ دارید:

۱: با ویپ در هزینه های خود خانه تکانی کنید.

به این علت  که ویپ بر روی بستر شبکه می باشد تمامی تماس  های درون سازمانی و و برون سازمانی با سازمان های دارنده ی ویپ به صورت تمام رایگان می باشد که این قضیه در کاهش هزینه  های ارتباطی نقشی بسیار مهم دارد

البته بعد مکانی برای ویپ معنایی ندارد یعنی اینکه اگر  شما بخواهید با سازمانی  در هر کجای دنیا که دارنده ی سیستم ویپ می  باشد  تماس برقرار کنید هم  به صورت کاملا رایگان خواهد بود

۲:فکس! احتیاجی نیست؟

فکس به نظر دستگاهی  قدیمی و منسوخ  شده می رسد اما همچنان بعضی از کسب و کار ها به آن نیاز دارند و نمی توان این موضوع را نادیده گرفت همچنین دستگاه فکس خود نیاز به نگهداری و سرویس دارد و هم اینکه برای استفاده از آن تعداد برگه های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد اما با ویپ شما یک دستگاه فکس دیجیتالی خواهید داشت که شما را از فکس بی نیاز می کند.

۳: تماس های صوتی به صورت خودکار به ایمیل ارسال می شود.

سیستم ویپ قابلیت ارسال تمامی پست ها و تماس ها و هر کار دیگری که توسط این سیستم انجام می شود را به ایمیل شما دارد که این باعث می شود شما یک بانک اطلاعاتی جامع از فعالیت های خود داشته باشید و همه ی اطلاعات را تحت کنترل خود داشته باشد.

۴:با ویپ به روز پیش بروید.

افراد در طی روز از دستگاه‌های مختلفی مثل موبایل ، تلفن‌ محل‌کار ، لپ‌تاپ و … استفاده می‌کنند . هر کاربر می‌تواند سیستم را به گونه‌ای تنظیم کند که در هرجا و هر‌نقطه در دسترس باشد و کلیه‌ی تماس‌ها به او وصل شود و همینطور از امکانات پیشرفته‌ای مثل پیام‌صوتی ، انتقال تماس اتوماتیک ، تماس گروهی و … استفاده نماید .

۵:راه اندازی ویپ زمان گیر نیست.

برای ارتقاء سیستم سازمان به  HOSTED VOIP ( سرویسی که توسط سرویس‌دهندگان ارائه می‌شود ) فقط نیاز به چند ساعت یا حداکثر یکی دو روز می‌باشد . این تکنولوژی به‌قدری پیشرفته است که حتی تکنسینی به سازمان شما مراجعه نخواهد کرد و فقط کافیست پس از انجام مراحل لازم توسط سرویس‌دهنده ، تلفن تحت شبکه در سازمان به سیستم متصل شده و پس از آن ، از دریای امکانات ویپ استفاده کنید .

اشتراک گذاری:

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *