خانه وبلاگ شبکه کاهش زمان

کاهش زمان

یکی از موضوعات مهم در بحث راه اندازی و نصب سیستم ویپ برای یک موسسه مدت زمان اجرای آن است که به نصب دیگر مرکز های تلفنی بسیار سریع تر می باشد .

شاید راه اندازی یک سیستم سانترال قدیمی پاناسونیک برای یک موسسه که نسبتا فضای بزرگی دارد شاید دو تا سه هفته طول بکشد اما سیستم تلفنی ویپ بسیار سریع تر نسب به سیستم های قدیمی تر راه اندازی می شود .

اما در باره ی نصب این سیستم یک نکته وجود دارد که شاید بسیاری از سایت های موجود در اینترنت به آن نپرداخته اند .

نکته اینجاست که همیشه کار خوب پیش نمی رود و حتی برای ماهر ترین افراد هم مشکلاتی پیش آید .

این قضیه در نصب سیستم ویپ هم وجود دارد و صد البته که در راه اندازی هرسیستمی به غیر از سیستم ویپ نیز این مشکل وجود دارد .

پس شاید همیشه کار سریع پیش نرود و مشکلاتی نیز به وجود آیند و در مواردی شرایط و امکانات نیز مانع می شوند.

مثلا کابل کشی که اصولا نیاز به داکت کشی دارد در ساختمان های که موانع بر سر مسیر کابل ها وجود دارد سخت تر می باشد و این قضیه مستلزم صرف زمان بیش تری برای انجام عملیات است .

شاید این موضوع در ذهن شما شک و تردید را به وجود می آورد که احیانا متخصصین نصب سیستم ویپ از تجربه کافی برخوردار نیستند اما این یک تفکر نادرست است زیرا موانع و سختی ها ممکن است هر کسی را به چالش بکشد .

پس شاید همیشه آن چیزی که گفته می شود به طور کامل انجام نشود،تیم ما سعی دارد با گفتن واقعیت ها مشتریان را به بهترین انتخاب ها سوق دهد و رضایت کافی را از مشتریان خود دریافت کند.

تیم ما در زمینه پشتیبانی بسیار حساس می باشد و در همه زمینه ها آماده ارائه خدمات پشتیبانی به همه مشتریان گرامی را دارد .

اشتراک گذاری:

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *